START VERHUUR
Op 25 mei start de verhuur van 82 luxe, duurzame en volledig gestoffeerde appartementen met buitenruimte in Naarden-Bussum.
Voor de verhuur zijn 60 studio’s en 22 tweekamerappartementen beschikbaar.
Entree
De prachtige entree van het complex Nederenck ligt aan de Zwarteweg.
Bij binnenkomst zie je natuurlijk de traditionele postkasten maar ook de Bringme Box.
Met de Bringme Box kun je je online bestelde pakje gewoon laten thuisbezorgen zonder dat je thuis bent! Woon je op één van de verdiepingen kies dan in de hal tussen de lift of gezond omhooglopen via de trap.
Studio Type A1 en A2
De studio’s van het type A1 en A2 zijn tussen de ca. 27m2 en 31m2 groot (GO).
Je huurt een studio volledig gestoffeerd. Er ligt al een PVC-vloer, de wanden zijn voorzien van scan behang, er zijn twee gordijnrails aangebracht waarvan één al is voorzien van in-between gordijnen en je hoeft geen lampen op te hangen want in de plafonds is al LED verlichting aangebracht. Er is zelfs gedacht aan schilderijrails zodat je niet zelf gaten hoeft te gaan boren, wat wil je nog meer!
Als je binnenkomt heb je een hoekkeuken met koel-vriescombinatie, keramische kookplaat, combimagnetron en afzuigkap. Onder het aanrechtblad is ook een aansluiting en afvoer voor een wasmachine gemaakt. Aan de korte kant van de keuken kun je zitten. Zo woon je super effectief in deze studio.
De badkamer is voorzien van zwevend toilet, douche met douchegarnituur en douchescherm.
Alle appartementen zijn voorzien van een airconditioningssysteem waarmee je op energiezuinige wijze je woonruimte kunt verwarmen, koelen en ventileren.
Buitenruimte
De studio’s op de begane grond hebben een eigen terras van gemiddeld 1,5 meter diep over gehele breedte van de studio. De andere studio’s maken gebruik van de gemeenschappelijke buitenruimte.
Duurzaam
Een hypermodern airconditioningsysteem, zonnepanelen, Led verlichting en een energielabel van A of hoger, jouw woning is duurzaam en klaar voor de toekomst.
De locatie
Je nieuwe studio ligt op een geweldige locatie midden in het Hart van het Gooi en op steenworp afstand van treinstation Naarden-Bussum. Vanaf dit treinstation reis je in no-time naar Amersfoort, Amsterdam of Utrecht. Wil je lekker winkelen of gezelligheid? Loop of fiets dan in enkele minuten naar het centrum van Bussum.
Parkeren
Op eigen terrein zijn 22 parkeerplaatsen te huur. Je huurt een parkeerplaats voor € 100 per maand. De huurovereenkomst van een parkeerplaats is niet gekoppeld aan je woonruimte. Na een jaar kan je de parkeerplaats daarom op ieder moment opzeggen.
Huurprijzen
Woningtype A1 en A2 huur je al vanaf € 710 kale huur.
Oplevering
De bouw is al ver gevorderd en de appartementen zullen omstreeks 15 november 2021 worden opgeleverd. 25 mei start de verhuur.
Aanmelden
Meld je aan en stuur een mail aan [email protected]. Stuur je de mail op een werkdag dan ontvang je dezelfde dag alle informatie over het project!
Disclaimer
Van iedere type hebben we een voorbeeld plattegrond. Type A1 en A3 hebben verschillende oppervlaktes. Enkele hebben zelfs een eigen terras.
Kijk dus goed op de plattegrond als je precies wilt weten hoe groot je studio is en hoe je studio eruit komt zien.